kadra_p
L.p. | Nazwisko i imię | Stanowisko |
1 | Adamska-Czupajło Agnieszka | nauczyciel przedmiotowy |
2 | Barczak Tomasz | nauczyciel przedmiotowy |
3 | Biernacka Maria | nauczyciel przedmiotowy |
4 | Błakita Aldona | nauczyciel przedmiotowy |
5 | Bryła Justyna | psycholog |
6 | Chabas Katarzyna | bibliotekarz |
7 | Chamier-Gliszczyńska Beata | nauczyciel plastyki i techniki |
8 | Chicewicz Kamil | nauczyciel przedmiotowy |
9 | Chwiałkowska Klaudia | nauczyciel przedmiotowy |
10 | Cwojdzińska-Romańska Grażyna | nauczyciel wspomagający |
11 | Czerwiński Daniel | nauczyciel przedmiotowy |
12 | De Clerck Magdalena | nauczyciel wychowawca świetlicy |
13 | Derewecka Marta | WDŻWR |
14 | Dobosz Robert | nauczyciel wspomagający |
15 | Dudka Kinga | nauczyciel przedmiotowy |
16 | Dudziak-Grzegorzewska Monika | nauczyciel przedmiotowy |
17 | Endruszkiewicz Ewa | wicedyrektor |
18 | Gaj Brygida | nauczyciel wspomagający |
19 | Gawrońska Joanna | nauczyciel przedmiotowy, pedagog |
20 | Jaźwińska Klaudia | nauczyciel wspomagający |
21 | Kaszubowska Sylwia | nauczyciel (rewalidacja) |
22 | Knap Magdalena | nauczyciel zajęć rewalidacyjnych |
23 | Konieczna Beata | nauczyciel wspomagający |
24 | Kotnowska Monika | nauczyciel (rewalidacja) |
25 | Krupa Anna | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
26 | Kuklińska Karolina | nauczyciel przedmiotowy |
27 | Macul Anna | nauczyciel przedmiotowy |
28 | Małaczek Violetta | nauczyciel przedmiotowy |
29 | Mielańczuk Beata | nauczyciel przedmiotowy |
30 | Mostowska-Mainusz Edyta | nauczyciel wspomagający |
31 | Makowski Sebastian | nauczyciel przedmiotowy |
32 | Nakielska Barbara | nauczyciel fizyki |
33 | Omańska-Piszcz Małgorzata | nauczyciel wspomagający |
34 | Palusiński Tomasz | nauczyciel przedmiotowy |
35 | Papajewska Marzenna | nauczyciel wspomagający |
36 | Pater Arkadiusz | nauczyciel przedmiotowy |
37 | Pater Krystyna | dyrektor szkoły |
38 | Pietrasińska Agnieszka | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
39 | Pogroszewska Bożena | nauczyciel wychowawca świetlicy |
40 | Rodowicz Beata | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
41 | Sterczyńska Katarzyna | nauczyciel przedmiotowy |
42 | Szaraniec Edyta | nauczyciel eduakcji wczesnoszkolnej |
43 | Szlachcikowska Jolanta | nauczyciel wychowawca świetlicy |
44 | Szlegel Małgorzata | nauczyciel przedmiotowy |
45 | Sztuba Adriana | nauczyciel wspomagający |
46 | Szutowicz Joanna | nauczyciel przedmiotowy |
47 | Szwabo Dariusz | nauczyciel przedmiotowy |
48 | Szarek Danuta | nauczyciel przedmiotowy |
49 | Śliż Marta | nauczyciel przedmiotowy |
50 | Ślubowska-Szygenda Aneta | nauczyciel przedmiotowy |
51 | Talarowska Karolina | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
52 | Terlecka-Witała Ewa | nauczyciel przedmiotowy |
53 | Wełna Aleksandra | nauczyciel przedmiotowy |
54 | Woszczyńska Danuta | logopeda |
55 | Wyrzykowska Ewelina | nauczyciel j. angielskiego |
56 | Zakonek Anna | nauczyciel eduakcji wczesnoszkolnej |
57 | Zakrzewska Alina | nauczyciel świetlicy |
58 | Ziobro Grzegorz | nauczyciel przedmiotowy |
Wytworzył:
Matylda Wojciechowska
Udostępnił:
Michalczyk Radosław
(2003-09-13 09:41:07)
Ostatnio
zmodyfikował:
Aneta Ślubowska-Szygenda
(2023-10-05 09:57:39)